З чого будувати будинок?

Июнь 12, 2015 – 10:25

Гарний, великий власний будинок - мрія будь-якої людини. Практично кожен замислюється над тим, що буде жити за містом, у власному шикарному особняку, з великою земельною ділянкою, де безтурботно в колі сім'ї проходять вихідні дні, вітальня повна друзів, на ділянці грають діти, а по всій території бігають домашні тварини. І в той момент, коли мрія наближається до реалізації, а в голові виникає чітке рішення - будуємо будинок! На зміну приходить головне питання, який будинок будувати? Для початку з'ясуємо, найпопулярнішими матеріалами для будівництва заміського будинку в нашому регіоні є: газобетон, цегла, клеєний брус.

Мы предоставляем onlinekredity на очень выгодных условиях.

На даний момент немає ідеального матеріалу для будівництво заміського будинку. І кожен майбутній домовласник сам для себе вирішує який матеріал вибрати. Сучасні технології дозволили "доопрацювати" недоліки матеріалів так, що б ваш будинок відповідав усім вимогам якості, був теплим, захищеним і привабливим. На питання "З чого будувати заміський будинок?" ви можете відповісти самі, прочитавши перед цим плюси і мінуси кожного з матеріалів для будівництва.
Будівництво заміського будинку з цегли.
Цегляні будинки призначені для постійного проживання. Цегляний будинок - це міцна, якісна і довговічна споруда, що володіє цілим набором переваг і характеристик для затишного і комфортного життя. Основною перевагою цегляних будинків є те, що матеріал має найвищі вогнетривкі властивості, і перешкоджає поширенню вогню. Цегла відмінно "дихає", проте має низькими теплоізоляційними властивостями, тому споруда з цегли потребує обов'язкового додаткового утеплення.

Будівництво заміського будинку з дерева.
Будинки з клеєного бруса самі "екологічні". Матеріал чудово "дихає" і має неповторний запах деревини, який надає затишок вашому дому. Стіни будинків з дерева міцні, не мають тріщин, і не потребують додаткового утеплення і обробці. В процесі експлуатації клеєний брус не має усадки і деформації, що робить терміни будівництва будинку з клеєного бруса мінімальними, будинок можна побудувати за 2-6 місяців.
Будівництво заміського будинку з газобетону.
Будинки з газобетону довговічні і поєднують в собі переваги двох матеріалів - міцність каменю і екологічність дерева. У зв'язку з тим, що газобетон - це відносно легкий матеріал, можна заощадити на фундаменті. Один блок газобетону замінює 17 цеглин, тому будівництво прискорюється у декілька разів. Безсумнівно газобетон має і мінуси, які, тим не менш, можуть і не проявитися при якісному виконанні будівельних робіт.

Похожие статьи:

  1. Етапи будівництва будинку
  2. З чого почати будувати будинок
  3. Теплий цегляний будинок
  4. Теплий цегляний будинок
  5. Як дешево побудувати будинок