Проекти

Октябрь 25, 2014 – 18:40

Будівництво цегляного будинку починається з геологічних вишукувань або проектування. Після чого можна приступати до закладення фундаменту, а також будівельним та інженерно-технічних робіт.

В нашей компании «GREEN LIFE» Вы сможете купить крупномеры по выгодным ценам, наши квалифицированные специалисты проведут Вам консультацию и помогут с выбором. Мы дорожим своей репутацией и своим клиентам предлагаем только самое лучшее.

При зведенні будинку з цегли необхідно враховувати його вага, який буде значно більше дерев'яного будинку. Тому замість полегшеного фундаменту буде потрібно заглиблений. На його будівництво можна закладати 20-30% від загальної вартості будівлі. Чим якісніша буде виконаний фундамент, тим довговічніше буде будинок. Довірити процес найкраще професіоналам.

Питання теплоізоляції досить важливий при будівництві цегельних будинків. Задуматися про збереження тепла в майбутньому будинку потрібно ще до зведення стін. На сьогоднішній день є два варіанти вирішення проблеми. Перший - зовнішня система теплоізоляції. В цьому випадку утеплювач кріпиться зовні будинку. На нього наноситься штукатурка або облицювальний матеріал. Другий - багатошарова система. Це - кільцева кладка, в середині якої розміщується утеплювач. Фахівці вважають зовнішній спосіб теплоізоляції більш ефективним.

Майбутні перекриття також необхідно вибрати задовго до початку будівництва. Монолітні перекриття дозволяють вільно планувати внутрішній простір і створювати свій, особливий, зовнішній контур заміського будинку. Будівлі, в якому використовувався такий тип перекриттів, чи не загрожує поява тріщин на стику плит.

Другий тип перекриттів - збірний. В даному випадку буде потрібно певний типорозмір плит. В обох випадках максимальне навантаження 600-1250 кг / м2, то є й ті й інші перекриття досить міцні.

Якщо в будинку планується горище або мансарда, горище необхідно утеплювати по перекриттю, а мансарду за принципом - "пароізоляція - утеплювач - гідроізоляція". Число вентильованих зазорів буде прямо залежати від характеристик покрівельного матеріалу.

Додаткова обробка будинку, побудованому з облицювальної цегли, не буде потрібно. Однак для запобігання появи білих розлучень стоїть обробити поверхню гідрофобною речовиною. Якщо стіни будинку складені з звичайного цегли, можна використовувати обробку каменем, або обштукатурити і пофарбувати їх.

Яка цегла використовувати?

Найдорожчий матеріал - керамічна цегла. Він володіє високою зносостійкістю, будинки, виконані з такої цегли простоять набагато довше, ніж будівлі з пресованого або силікатної цегли.

Силікатна і пресований цегла відмінно підходять для будівництва внутрішніх перегородок. Їх використання значно знижує загальну вартість робіт.

Як укладати?

Укладається цегла на спеціальний розчин. Для більшої його міцності і пластичність цемент і пісок потрібно змішувати в рівних пропорціях. У разі використання цементу М300, частку піску необхідно подвоїти. Співвідношення піску та цементу в розчині для внутрішніх перегородок становить 3: 1.

Технологія укладання цегли забезпечує міцність стін майбутнього будинку. Товщина несучих стін, як правило, близько 38 см, що відповідає укладанні в півтора цегли. Зміцнення стовпами 38х38см в місцях перетину і кріплення стельових балок буде потрібно при укладанні, виконаної в цеглу. Крім того, необхідно армування сіткою стіни через кожні чотири ряди кладки.

І, нарешті, перегородки всередині будинку стандартно викладаються в півцеглини. Якщо навантаження на стіну мінімальна, можливий варіант укладання в цеглу, поставлений на ребро.

Похожие статьи:

  1. Що потрібно, щоб побудувати будинок
  2. З якого матеріалу будувати будинок?
  3. З чого будувати будинок?
  4. З чого почати будівництво будинку з нуля?
  5. Як дешево побудувати будинок