З чого починається будівництво свого будинку

Сентябрь 27, 2015 – 19:56

Якщо у вас з'явилося пекуче бажання побудувати будинок, то для початку визначтеся з місцем. Від місцевості, в якій затівається будівництво, залежить дуже багато. Клімат, грунт, глибина, на якій залягають грунтові води, глибина промерзання роблять значний вплив на всі подальші дії.

Если Вам необходима справка от психиатра подробнее.. Вы сможете ознакомиться на нашем сайте.

Коли визначитеся з місцем розташування, можна приступати до проекту. Якщо ви не проектувальник, то краще довірити цю роботу професіоналам. Через великої конкуренції на ринку вартість такої роботи порівняно невелика. З готовим проектом побудувати будинок значно простіше, якщо мова йде про добротному і якісному будові.

У проектній організації вам відразу запропонують і кілька можливих для вашого випадку варіантів типу майбутнього будинку. Останнім часом набирають популярність будинки за технологією каркасного будови. При такому методі майбутньому власнику надається можливість самостійно вибрати розміри і стиль будинку.


Побудувати будинок за каркасною технологією можна і самостійно, маючи необхідний інструмент. Зведення стін такого будинку схоже на великий конструктор. Звернувшись до спеціалізованої фірми, ви заощадите масу часу і сил. Професіоналам потрібно кілька тижнів (залежно від складності конструкції) на монтаж. Будівництво будинків за такою системою дуже безпечно, тому ви зможете спостерігати за ходом робіт прямо на майданчику.

Похожие статьи:

  1. Огляд технології будівництва цегляного будинку
  2. Проекти прибудов до цегляного будинку
  3. Огляд технології будівництва цегляного будинку
  4. З чого почати будівництво будинку з нуля?