Етапи будівництва

Ноябрь 19, 2014 – 19:34

Наш сервис Up-Stagram предлагает вашему внимание накрутка лайков в инстаграм по доступным ценам. Мы поможем вам раскрутит вашу страничку или группу, мы гарантируем надежность.

Споживачеві найчастіше потрібний практичний будинок площею від 150 до 350 кв. м з раціональної, ергономічною плануванням і житловою мансардою. Стандартну пропозицію включає в себе індивідуальний архітектурний проект, який створюється в рамках цілого комплексу, який передбачає віддаленість не більше 30-50 км від міста, наявність під'їзних шляхів, системи комунікацій, розвиненої інфраструктури.

Втім, таку відстань не завжди постійно. Наприклад деякі котеджні селища будуються в межах риси міста, що значно полегшує дорогу і аж ніяк не позначається на екологічній обстановці, так як місце ретельно підбирається: вдалині від великих магістралей, в лісовій зоні. Як правило, мова йде про будинок, розташованому на земельній ділянці площею від 10 соток, де є вбудований або прибудований гараж.

переваги котеджу

По-перше, увагу привертає індивідуальність проекту, можливість відпочити від міської суєти, відокремивши в своїх володіннях. На сусідів в даному випадку увагу звертають рідко, тим більше що форма котеджних селищ забезпечує єдність соціального середовища. По-друге, будівництво може провадитися під замовлення відповідно зі стилістичним смаком власника будинку, що зберігає його ексклюзивність, а значить, і більшу ліквідність на ринку нерухомості. Не можна забувати і про те, що покупка будинку - це вигідне вкладення грошей, так як ціни на нерухомість постійно ростуть, а попит на житло ніколи не зникне. По-третє, свою роль грають близькість до природи, краща екологія: територія котеджного селища - це безпечна і комфортна життєва середу, гарантія того, що поруч з будинком раптом не з'явиться промисловий об'єкт. По-четверте, в індивідуальному будинку кожен сам собі господар.

Котедж - це можливість відпочити від міської суєти Як правило, сучасний котедж має 2-3 поверхи, його середня площа становить трохи більше 200 кв. м, на яких чітко позначені господарська та житлова зони. В повному розпорядженні власника будинку виявляється прилегла земля, на якій за бажанням можна розбити сад, побудувати басейн і створити все те, на що вистачить фантазії. Нерідко для заміського будинку вибирається автономне - котельне - теплопостачання та прокладаються власні комунікації: таким чином, його господаря вже не торкнуться суспільні кризи (відключення світла, води, тепла і пр.).

Зміст домашнього простору та саду з ділянкою

Недоліки власних будинків

Перш за все, будівництво власних будинків пов'язане з серйозними витратами на проведення комунікацій. Але у випадках, коли організується цілий котеджне селище, витрати стають значно нижче, розподіляючись між усіма власниками. Пам'ятайте: якщо ви доглянули ділянку землі, вам доведеться самостійно готувати всю документацію, а це зажадає великих витрат часу і терпіння, яких вимагає оформлення права власності на землю і підряду на будівництво, узгодження з різними структурами плану забудови і проведення комунікацій, і багато іншого. В котеджному селищі усіма цими питаннями займається забудовник. Приготуйтеся також до того, що вас очікують чималі витрати на утримання домашнього простору середньою площею 200-300 кв. м.

Похожие статьи:

  1. Заміський будинок з цегли - це красиве, затишне та надійне будівлю
  2. Заміський будинок з газобетону неймовірно комфортний
  3. Заміський будинок - з дерева або цегляний и скупка ноутбуков
  4. Способи утеплення приватного будинку: від глини до броні