Етапи будівництва

Ноябрь 1, 2014 – 09:56

Загалом, на сьогоднішній день заміський будинок мати у власності досить таки популярно. Але не завжди адже вистачає коштів, щоб купити вже готову нерухомість. Тому велика частина населення вдається до такого виду, як будівництво заміського будинку. В такий будинок не тільки можна приїжджати на вихідні та у відпустку, в такому будинку можна навіть проживати. Для цих цілей, зазвичай будують будинки з одного поверху, навіть якщо будинок і має і значний розмір.

Наша компания предлагает Вам широкий выбор еврозаборов, декоративный бетонный забор из качественного материала, по лучшим ценам. Вы сможете оценить высокое качество наших работ.

Перше, що необхідно, зробити, це вибрати ділянку, на якій буде збудований будинок. Після цього доведеться оформити на цю ділянку, під забудову відповідні документи. Це необхідно зробити для того, щоб ділянку на якому буде будинок, належав вам і в майбутньому, з цього приводу не виникало проблем.

Наступне, що необхідно зробити, це скласти проект будинку і план. Якщо у вас спеціальна освіта, то скласти їх не складно. Але, а якщо ні, тоді краще звернеться за допомогою до проектувальників. Вони вам допоможуть це робити з урахуванням всіх ваших побажань. Коли готовий проект і план будівництва, варто скласти кошторис. Це розрахунок і вартість витрат витрачених на закупівлю матеріалу і оплату будівельників. Оплата будівельників вноситься до кошторису, в тому випадку, якщо будинок будуватимуть підрядники. Якщо ж будівельна бригада не з вашої місцевості, то в кошторис так само слід включити і їх проживання та харчування.

Що стосується з будівельного матеріалу, то кошторис в цьому випадку потрібна для того, щоб згідно з розрахунками, чого і скільки потрібно, придбати будівельний матеріал. Можна звичайно все купувати поетапно, але дивлячись на сьогоднішнє зростання цін, краще все обрахувати і купити заздалегідь. Не забудьте і про техніку, яку необхідно застосовувати для будівництва. Це може бути бетономішалка, екскаватор, кран, якщо потрібно і інші. Так, як в проектировку будинку має входити і зонування житлових кімнат. Врахувати слід все, від початкового будівництва до утеплення.

Якщо будинок складається з декількох поверхів, тоді між поверхами повинна бути передбачена спеціальна прошарок. Вона буде служити перекриттям. Для цього можна використовувати як монолітні плити, так і збірні плити. А в зв'язку з тим, що у цегляних будинків теплоізоляція бажає кращого, такий будинок, слід утеплювати. Як утеплювач використовуються різні матеріали, які так само можна купити в магазинах, як будь-який інший будівельний матеріал. У будинку з цегли, в жарку пору року прохолодно, а в прохолодне, тепло.

До того ж цегляний будинок, будівлю досить таки міцне і його термін експлуатації може бути не один десяток років.

З урахуванням таких ось особливостей цегляний будинок для проживання є найбільш підходящим як для сезонного, так і для постійного проживання.

Похожие статьи:

  1. Етапи будівництва заміського будинку
  2. Проект прибудована до цегляного будинку
  3. Поетапне будівництво цегельного будинку